[rev_slider_vc alias=»matras»]

Купити ортопедичний матрац в Івано-Франківську

Сучасні виробники текстилю для сну постачають на ринок різноманітні ортопедичні матраци. Ціни в Івано-Франківську на такі вироби досить різні, тому з великого асортименту можна підібрати те, що потрібно. Адже спеціалісти радять не економити на такому придбанні, хоча не завжди дорога річ означає високу якість.

Але де купити ортопедичний матрац в Івано-Франківську? Щоб він відповідав всім вимогам користувача та в результаті забезпечив повноцінний відпочинок? Інтернет-магазин «Меблевий Дискаунтер» пропонує прекрасний вибір анатомічних матраців зовсім недорого. Доступні ціни пояснюються тим, що ми зібрали акційні моделі з різних відомих компаній. Наш товар відрізняється високою якістю, міцністю, довговічністю та практичністю.

Безкоштовна доставка в будь-який регіон країни значно зекономить ваш час. Вам потрібно тільки обрати необхідну модель в нашому каталозі та оформити замовлення. Досвідчені консультанти з задоволенням порадять оптимальний варіант, враховуючи всі побажання та потреби покупця.

Який матрац називають ортопедичним?

Важливо пам’ятати, що така річ ніколи і нікого не вилікує, проте при правильному виборі вона зможе зняти больовий синдром, котрий викликає неправильне положення хребта під час сну. Нічний відпочинок буде більш спокійним, а це значить, що людина краще себе почуватиме вдень.
Основними функціями, котрі повинен виконувати анатомічний матрац, вважаються:

  • Повноцінна підтримка хребта в оптимальному положенні під час сну, яка здійснюється за рахунок основи виробу;
  • Забезпечення максимального комфорту, завдяки використаному наповнювачеві та тканині чохла.

На сьогоднішній день самими популярними та доступними вважаються пружинні ортопедичні матраци в Івано-Фпркувську. Основними їх компонентами являються:

  • Пружинний блок;
  • Наповнювач;
  • Спеціальні пом’якшуючі прокладки;
  • Чохол.

Пружини можуть бути залежними одна від одної, коли використовується технологія безперервного плетіння, або ж незалежними. Незалежний каркас наповнений пружинками циліндричної форми, які не пов’язані між собою. Кожна із них знаходиться в окремій кишені. Такий варіант ідеально підходить людям, які страждають від проблем з опорно-руховим апаратом.
Безпружинні моделі, котрі не мають каркаса, також знаходять своїх користувачів. Обираючи такий варіант, слід звернути увагу на щільність наповнювача. Чим щільніший матеріал, тим комфортніше відпочивати на такому ложі. При цьому такі моделі відрізняються максимально довгим експлуатаційним терміном, адже вони довгий час не втрачають своїх основних властивостей.

Основні критерії вибору

Обираючи текстильну річ такого призначення, варто звернути уваги на три основні показники, які залежать від індивідуальних параметрів людини:

  • Рівень жорсткості;
  • Розмір (виріб не повинен бути довшим чи ширшим, чим ліжко);
  • Якість підтримки людського тіла під час сну.

При виборі також слід врахувати типи наповнювача, які бувають натуральними (кокосова койра, латекс, шерсть, бавовна) та штучними (пінополіуретан, струттофайбер, холлофайбер, періотек). При цьому кожен із матеріалів надає додаткових властивостей конструкції. Латекс забезпечує м’якість та комфортність, кокосова койра – ще більшу жорсткість, а матеріал з ефектом пам’яті – анатомічні властивості.

Варто пам’ятати, що якість нашого сну та відпочинку в значній мірі залежить від надійності спального місця. Тому так важливо підібрати міцний та комфортний ортопедичний матрац. Івано-Франківськ – це місто, де придбати таку продукцію дуже просто. А «Меблевий Дискаунтер» вам максимально допоможе вирішити це питання.