[rev_slider_vc alias=»matras»]

Купити ортопедичний матрац у Житомирі

Якісний матрац з ортопедичним ефектом повинен сприяти комфортному відпочинку та здоровому сну. Важливо правильно підібрати модель, котра підійде саме вам. Інтернет-магазин «Меблевий Дискаунтер» надає прекрасну можливість придбати якісний та недорогий ортопедичний матрац. Житомир – це місто, де знайти і купити потрібно річ дуже просто.

Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш підходящий варіант, враховуючи індивідуальні побажання кожного покупця. Перевагами нашого магазину вважаються:

  • Висока якість представленого товару;
  • Доступні ціни кожному покупцеві;
  • Безкоштовна доставка по території України;
  • Широкий асортимент продукції та ін..

Акційні моделі, котрі ми зібрали в різних відомих компаніях, доволі практичні та міцні. Такі вироби прослужать вам довгий час, приємно дивуючи своїми експлуатаційними показниками. Ми гарантуємо високу якість та демократичну цінову політику.

«Меблевий Дискаунтер» пропонує лише якісні сучасні ортопедичні матраци. Ціни у Житомирі на них доступні кожному, тому сміливо звертайтесь до нас. Ми допоможемо вам знайти бажаний комфорт під час відпочинку.

Особливості вибору

Одним із основних критеріїв вибору можна назвати розмір виробу. Адже варто враховувати зріст його майбутнього володаря, при цьому довжина матрацу повинна бути близько на 15 см більше людського зросту. Правильно підібрана конструкція забезпечить нормальний кровообіг сплячої людини, при цьому сприятиме повноцінному розслабленню та відновленню м’язів.

При купівлі спального місця слід визначити можливе максимальне навантаження. Тому потрібно обрати тип матрацу за наповненням: пружинний або безпружинний. При цьому пружинні можуть бути з залежними між собою пружинками або ж не залежними. Безпружинні ортопедичні матраци у Житомирі наповнюють різноманітними матеріалами, котрі і забезпечують необхідний ортопедичний ефект. В якості спеціального наповнювача може бути наступний компонент:

  • Кокосова койра;
  • Пінополіуретан;
  • Натуральний або штучний латекс;
  • Спанбонд;
  • Шерсть;
  • Меморіформ і т. д.

Часто такі матеріали компонують в одному виробі для надання йому різного рівня жорсткості. Адже такий параметр не менш важливий, ніж інші.

Правильний догляд

Доглядати за ортопедичним матрацом дуже легко. Його необхідно періодично провітрювати та видаляти пил, вибивати таку річ категорично забороняється. Зберігати або перевозити виріб дозволяється лиш в горизонтальному положенню, а от згинати або звертати можна тільки безпружинні моделі, виготовлені на основі латексу чи пінополіуретану. Якщо на поверхні з’явились плями, то видаляти їх потрібно за допомогою спеціального миючого засобу для текстилю.