[rev_slider_vc alias=»matras»]

Купити ортопедичний матрац у Хмельницькому

Вчені стверджують, що людина протягом всього життя віддає сну практично третю частину свого часу. Тому так важливо забезпечити оптимальні умови, в яких людський організм зможе повноцінно відпочити та розслабитись.

Інтернет-магазин «Меблевий Дискаунтер» пропонує найкращі ортопедичні матраци в Хмельницькому. Ціни вас приємно здивують, адже в нашому каталозі представлені унікальні акційні моделі. Ви зможете підібрати для себе найкращий варіант, котрий ідеально впишеться в будь-який сучасний інтер’єр.

Важливо врахувати, що доставка по території України здійснюється безкоштовно. Також можлива пересилка через відділення Нової Пошти, адже це швидкий та комфортний спосіб доставки.

Де купити ортопедичний матрац у Хмельницькому? Відповідь на це питання досить проста. Варто зайти на сайт магазину «Меблевий Дискаунтер», де представлена якісна та недорога продукція. Ми допоможемо визначитися з вибором кожному покупцеві, враховуючи його смаки та потреби.

Звернувшись до нас за матрацом, ви отримаєте не тільки комфортний інструмент для сну, а й повноцінний відпочинок на багато років.

Переваги ортопедичних матраців

Таке придбання дуже вигідне та необхідне, оскільки вироби з ортопедичним ефектом чутливі до ваги та легко запам’ятовують форму людського тіла. Сучасні моделі пом’якшуються під впливом температури сплячої людини, при цьому сама конструкція не перегрівається. Тому спати на такому ложі комфортно в будь-яку пору року.

Найголовнішою перевагою такої речі вважається здатність надавати людському тілу правильної форми, при якій хребет та шия знаходяться в оптимальному положенні. Саме тому такі матраци отримали визначення ортопедичних.

Важливо пам’ятати, що такі вироби бувають пружинними та безпружинними. Пружинний варіант вважається більш міцнішим, він складається з окремих сталевих пружинок, котрі знаходяться всередині конструкції. Пружинний блок чітко і правильно фіксує положення людського тіла, випрямляючи хребет. Це забезпечить максимальний відпочинок та здоровий сон. Безпружинні моделі укомплектовані спеціальною ортопедичною сіткою, котра буде підтримувати тіло сплячої людини.

Особливості наповнювачів

В якості наповнювача пружинних моделей використовується:

  • Повсть, яку виготовляють з валяної вовни та синтетичних волокон;
  • Термочутливий матеріал з ефектом пам’яті, котрий відрізняється пористою структурою, а також овальними та круглими міні-осередками;
  • Латекс та кокосова койра;
  • Бавовна.

При виробництві безпружинних виробів застосовують наступні матеріали:

  • Натуральний латекс (матрац з таким наповнювачем відрізняється високою вартістю);
  • Штучний латекс;
  • Пінополіуретан, котрий в змозі витримати навантаження до 140 кг;
  • Кокосове волокно (додає підвищеної жорсткості).

Вибір такої продукції і справді надзвичайно великий, тому варто одразу визначитись з потрібною моделлю. Адже кожний варіант має свої особливості та експлуатаційні параметри.

Наповнювачі таких текстильних товарів завдяки спеціальним інноваційним технологіям вважаються абсолютно екологічно безпечними, а також стійкими до перепадів температури та сонячних променів. При цьому матеріали володіють ідеальними антимікробними властивостями. Такі вироби безпечні для використання людьми, котрі схильні до алергічних проявів.

Ваш сон буде міцним, пробудження – бажаним, а ранок – бадьорим. Варто лише вибрати та купити підходящий ортопедичний матрац. Хмельницький – це місто великих можливостей і ми допоможемо вам переконатися в цьому!