[rev_slider_vc alias=»matras»]

Купити ортопедичний матрац у Тернополіі

Погане самопочуття вранці являється досить поширеним явищем на сьогоднішній день. Однією з причин даної проблеми вважається неправильний вибір матраца. Тому у багатьох виникає питання, де купити ортопедичний матрац у Тернополі? Варто зазирнути на сайт інтернет-магазину «Меблевий Дискаунтер», де представлені якісні та недорогі сучасні моделі. Гарні знижки вас приємно здивують!

Ми пропонуємо вкрай необхідну продукцію, яка забезпечить здоровий та комфортний сон. Наші консультанти допоможуть визначитись з підходящою моделлю, враховуючи потреби та побажання кожного покупця. При цьому ми пропонуємо безкоштовну доставку в межах України. Також можлива доставка через відділення Нової Пошти.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день дуже легко придбати якісний ортопедичний матрац. Тернопіль – це те місто, де здійснити дану покупку можна по доступним цінам. Вироби, представлені в нашому каталозі, поєднують в собі практичність, надійність, довговічність та простоту в догляді. Звернувшись до нас, ви отримаєте продукцію, якість якої підтверджена відповідними документами та сертифікатами.

Ортопедичний матрац: яку основу обрати?

Слід пам’ятати, що будова хребта кожної людини унікальна. Тому при виборі предметів для сну, необхідно враховувати особливості конкретного організму. Матрац з ортопедичним ефектом не врятує людину від захворювань хребта, оскільки ортопедія – це галузь медицини. Проте хороший якісний виріб дозволить тілу максимально відпочити, зняти втому спини та напругу в суглобах.

Важливо звернути увагу на основу конструкції, адже вона може бути пружинною або безпружинною. При цьому пружинні моделі бувають з залежними деталями або незалежними між собою. Часто при виробництві виробів з залежними пружинками використовують пружинний блок «Боннель». Обираючи ортопедичний матрац з такою основою, слід віддати перевагу моделі з максимальною кількістю пружин на 1 м².

Варіант з незалежними пружинами складається з елементів, кожний із яких упакований в окремий чохол. Такі вироби відрізняються довгим терміном використання та невисокою вартістю.

Безпружинна конструкція забезпечує необхідний рівень еластичності та пружності за рахунок специфічного наповнення. В якості наповнювачів використовуються наступні матеріали:

  • Латекс;
  • Кокосова койра;
  • Поролон;
  • Пінополіуретан та ін..

Варто зазначити, що ортопедичні матраци у Тернополі, котрі наповнені кокосовою койрою чи латексом, володіють максимальним рівнем пружності. Тому їх рекомендують використовувати людям, страждаючим захворюваннями спини.

Переваги та недоліки

Одними із основних переваг матраців з ортопедичними властивостями вважаються їх чутливість до ваги сплячого та здатність приймати необхідну форму. Саме це забезпечує оптимальне положення тіла людини та надійну підтримку спини під час відпочинку.

Такий виріб незамінний для двоспальних ліжок, тим більше, якщо вага людей сильно відрізняється. Тому при виборі так важливо враховувати всі параметри продукції та особливості будови тіла користувачів.
Ще одним незаперечним плюсом такої конструкції можна назвати прекрасний повітрообмін. При цьому багато моделей укомплектовані спеціальними захисними наматрацниками, котрі просочені різними бактерицидними екстрактами.

Що стосується недоліків, то головним із них називають високу вартість даної продукції. Хоча можна знайти вихід з такої ситуації та купити недорогі ортопедичні матраци. Ціни у Тернополі на такі предмети для сну завдяки нашому інтернет-магазину доступні практично кожному покупцеві.