[rev_slider_vc alias=»matras»]

Купити ортопедичний матрац у Полтаві

Ні для кого не секрет, що матрац безпосередньо впливає на якість нашого відпочинку в нічний час. Адже саме сон являється важливою складовою життя кожної людини. Регулярні дослідження, котрі постійно проводяться в даній галузі, доводять, що ортопедичні вироби благотворно впливають на стан хребта. Тому все більше користувачів віддають перевагу саме такому варіанту.

Дуже важливо правильно підібрати ортопедичний матрац. Полтава, як інші міста країни, налічує велику кількість магазинів, котрі пропонують гарний асортимент предметів для сну. Але кожна людина хоче придбати якісну річ по доступній ціні. І це цілком можливо, адже інтернет-магазин «Меблевий Дискаунтер» надає прекрасну можливість купити високоякісний матрац з ортопедичним ефектом за шаленими знижками.

В нашому каталозі представлені акційні моделі, котрі ми зібрали в різних компаніях. При цьому доставка по території України абсолютно безкоштовна. Наші спеціалісти допоможуть визначитись з правильним вибором, детально описавши представлені ортопедичні матраци. Ціни у Полтаві на нашу продукцію вас приємно здивують!

Важливість вибору

Для початку слід визначитись, яку модель обрати: пружинну чи безпружинну. Перший варіант включає в свою конструкцію пружинний блок, в якому можуть бути як залежні між собою деталі, так і незалежні. Незалежні пружинки забезпечують більш правильну підтримку спини.

Безпружинний виріб часто виготовлений на основі одного монолітного блоку або ж з використанням декількох різних матеріалів. Це може бути коксова койра, латекс (натуральний або штучний), піна з пам’яттю та ін..

Варто звернути увагу на жорсткість обраної моделі, рівень якої необхідно підбирати, враховуючи особливості організму сплячої людини та наявність проблем із хребтом. Саме від жорсткості залежить комфортність спального ложа, тому підбирається вона індивідуально в кожному конкретному випадку.

Особливості наповнювачів

При виборі матраців слід звернути увагу на матеріали, якими вони наповнені. Адже кожен наповнювач має свої властивості та вимагає певного догляду. Доволі популярним видом наповнення можна назвати натуральний латекс, котрий виготовляють із соку пальми. Хороший матеріал той, що містить близько 70% натурального пальмового соку, оскільки він не пересихає, має хорошу терморегуляцію, пропускає повітря та не вбирає вологу. Тим більше, що прослужить виріб з таким наповнювачем дуже довго. Штучний латекс володіє аналогічними якостями: він пружний, еластичний та стійкий до зносу.

В багатьох моделях використовують коксову койру, що являє собою спресований ворс кокоса. Такий специфічний матеріал додає жорсткості виробу, а також він не гниє, не пріє та не боїться вологи. Важливо зазначити, що матрац з таким наповнювачем не варто скручувати чи складати, адже експлуатаційний термін його значно скоротиться.

Одним з найбільш інноваційних матеріалів-наповнювачів являється піна меморі, котра здатна запам’ятовувати форму людського тіла. Вона під дією ваги і тепла приймає анатомічну форму тіла, утримуючи її. При цьому матрац легко відновлюється після сну.

Якісні ортопедичні матраци у Полтаві виготовляють з використанням креативних ефективних технологій, а також екологічно чистих матеріалів. При цьому вся продукція повинна пройти ретельний контроль якості, тому кожен виріб в нашому каталозі має відповідний сертифікат. Придбавши у нас матрац з ортопедичними властивостями, ви отримаєте не лише комфортний відпочинок, а й гарантовану якість виробу.