[rev_slider_vc alias=»matras»]

Купити ортопедичний матрац у Києві

Інтернет-магазин «Меблевий Дискаунтер» пропонує вам придбати ортопедичні матраци у Києві. Ціни на представлену у каталозі продукцію вас приємно здивують! Адже там підібрані сучасні акційні моделі, котрі ми зібрали в різних компаніях.

Висока якість та максимальна надійність наших матраців коштують зовсім недорого. При цьому «Меблевий Дискаунтер» пропонує безкоштовно доставити обраний товар в будь-який населений пункт України.

Кожен хоч раз в житті задумувався, де купити ортопедичний матрац у Києві, щоб при тому він відповідав всім необхідним вимогам. Звернувшись до нас, ви зможете замовити потрібну річ, не виходячи з дому. Досвідчені спеціалісти з задоволенням порадять, як зробити правильний вибір

Матрац з ортопедичними властивостями – це комфортний виріб, без якого на даний час важко обійтись, адже саме він допоможе повноцінно відпочити перед черговим робочим днем. Наш інтернет-магазин представляє якісні моделі, виготовлені з абсолютно безпечних для людини матеріалів.

Зручна конструкція – запорука міцного сну

Анатомічний матрац забезпечує оптимальне положення спини та шиї під час сну. Це досягається різними способами. В одних конструкціях використані спеціальні залежні або незалежні пружинні блоки, а другі укомплектовані сучасними спіненими матеріалами, які запам’ятовують вагу та форму людського тіла. Ефект в результаті однаковий – на ранок не болить спина, відсутнє відчуття напруженості або оніміння м’язів.

Пружинні моделі вважається доволі популярними. При цьому блок може бути наповнений залежними або незалежними один від одного елементами. Важливо запам’ятати, що верхні та нижні прошарки визначають ступінь жорсткості виробу, оскільки саме завдяки їм розприділяється навантаження на його поверхню. Частіше всього такі матраци наповнені бавовною, повстю, термочутливим матеріалом з ефектом пам’яті, латексом або кокосовою койрою.

В якості наповнення безпружинних виробів використовують натуральний або штучний латекс, пінополіуретан, кокосове волокно. Такий варіант прослужить довгий час, забезпечуючи зручну та надійну експлуатацію.

Якщо покупка не викликана медичними показаннями, то при виборі жорсткості виробу краще орієнтуватися на власні відчуття. Важливо врахувати вагу та вік сплячого, адже деякі моделі просто не розраховані на велику масу. Якщо на спальному ложі спатимуть двоє людей з різними ваговими категоріями, то варто підібрати 2 різних по жорсткості предмета або обрати модель з диференційованими по вазі пружинами. При цьому дуже легко знайти необхідний ортопедичний матрац. Київ – це саме те місто, де можливо знайти будь-який потрібний товар. Ти більше, що наш інтернет-магазин завжди радий вам допомогти.

Необхідність чохла

Чохол являється важливим елементом, від якого залежить не тільки краса всього виробу, але і його довговічність. Він складається з трьох частин: тканини, наповнювача та підкладки. Частіше всього використовують жаккард, адже це доволі жорстка та щільна тканина. Річ, яку зачохлили в бавовняний матеріал обійдеться покупцеві дешевше, але і прослужить значно менше.

Ще одним захисним бар’єром всієї конструкції служить наматрацник, котрий захистить від забруднень та швидкого зношування. Другий (верхній) чохол фіксується за допомогою спеціальних гумок на кутах або ж закривається боковинами. В якості наматрацників часто використовують водонепроникні матеріали, котрі можуть надати жорсткості надто м’яким моделям. Така частина предмету для сну легко знімається та переться, при цьому вона не визиває алергічної реакції.