[rev_slider_vc alias=»matras»]

Купити ортопедичний матрац у Калуші

Ортопедичний матрац забезпечує природне положення хребта під час сну. Така модель здатна розвантажити спину від втоми та напруги, а це сприяє міцному та здоровому сну людини. Варто пам’ятати, що повноцінний нічний відпочинок являється однією за найважливіших складових людського буття. Тому необхідно грамотно підібрати ортопедичний матрац. Калуш – це місто, де здійснити таку купівлю дуже просто.

Інтернет-магазин «Меблевий Дискаунтер» пропонує гарний асортимент матраців з ортопедичними властивостями. На нашому сайті представлені акційні моделі, тому коштують вони зовсім недорого. Ми доставимо вам обрану продукцію в найкоротші терміни.

Від правильності вибору в значній мірі залежить якість сну, тому до даного процесу слід підійти дуже відповідально. Звернувшись до нас, ви отримаєте не лише надійну конструкцію, але й поради по догляду за нею. Досвідчені консультанти допоможуть обрати підходящу модель відповідно до потреб та побажань кожного покупця. Купуйте сучасні ортопедичні матраци. Ціни у Калуші вас приємно здивують!

Тонкості вибору

У створенні ідеальної зони для здорового та спокійного відпочинку одне з найважливіших місць займає саме вибір матраца. Ортопедичними називають ті моделі, котрі здатні зберігати людський хребет протягом всього часу лежання в горизонтальному положенні, при цьому повторюючи форми та контури тіла.

Варто зазначити, що ортопедичні матраци у Калуші не зможуть вилікувати захворювання спини, проте вони здатні забезпечити максимально комфортний відпочинок. Виріб зможе ідеально повторити контури людського тіла в тому випадку, якщо навантаження буде розподілено по всій його поверхні.

При виборі конструкції варто визначитись з рівнем її жорсткості. М’якість матрацу з ортопедичним ефектом надають наступні матеріали:

  • Холлофайбер;
  • Латекс;
  • Пінополіуретан.

Така модель забезпечує вільний кровообіг під час сну, вона підходить людям з недугами поперекового відділу хребта, а також літнім особам. Вироби середньої жорсткості частіше складаються з кокосової койри та латексу, краще всього їх обирати для підлітків та людей із проблемами грудного відділу хребта. Пружинні та безпружинні матраци найвищого рівня жорсткості можуть складатись з таких компонентів, як льон, кокосове волокно та сизаль. Також все більш популярною стає різнобічна модель, кожна із сторін якої має різну жорсткість та тканину покриття. Використовують даний виріб в залежності від сезону.

Корисні поради по догляду

Якісні матраци слід стелити на ліжко зі спеціальними ортопедичними гратами, котрі максимально продовжать експлуатаційний термін виробу. Також кожні 3-6 місяців його потрібно перевертати, в такому випадку основа буде приймати колишню форму. Чохол може бути з натурального, синтетичного або змішаного матеріалу. Варто віддавати перевагу оббивці з гіпоалергенних тканин.