[rev_slider_vc alias=»matras»]

Купити ортопедичний матрац у Червонограді

Уві сні кожен з нас проводить третину свого життя, а щоб нічний відпочинок був повноцінним та якісним, потрібно правильно підібрати не тільки ліжко, а й матрац. Від надійності та практичності спального місця залежить самопочуття людини на весь наступний день.

Як же обрати та де купити якісний ортопедичний матрац? Червоноград та його жителі знає відповідь на таке питання. Інтернет-магазин «Меблевий Дискаунтер» надає можливість придбати високоякісні моделі з приємними знижками. В каталозі на нашому сайті ви знайдете вироби від відомих виробників, проте по доволі зниженим цінам, адже ми пропонуємо лише акційні моделі.

Безкоштовна доставка обраного товару по Україні здійснюється безкоштовно, також можна скористатись послугами Нової Пошти. Наші спеціалісти допоможуть підібрати оптимальний варіант для кожного покупця, враховуючи всі його потреби та запити.

Ми пропонуємо надійні та практичні ортопедичні матраци. Ціни у Червонограді вас приємно здивують, і ви не зможете відмовити собі в задоволенні придбати таку якісну річ недорого.

Фактори, котрі потрібно враховувати при купівлі

Спальне ложе повинне бути строго індивідуальним, тому підбирати його слід під конкретну людину. Купуючи такий виріб, слід звернути уваги на наступні показники:

  • Вагову категорію;
  • Вік та зріст;
  • Активність людини протягом дня;
  • Наявність або відсутність проблем зі спиною;
  • Особисті вимоги до комфорту та бажання.

Важливо пам’ятати, що чим молодша людина, тим жорсткіші моделі слід використовувати. Адже до 25 років організм ще формується, а хребет розвивається, тому м’язи спини повинні чітко фіксуватись, а це досягти можна лиш на твердій поверхні в горизонтальному положенні. А от старшим набагато зручніше буде відпочивати на м’якому матраці.

Обираючи необхідну модель, варто точно знати параметри ліжка і підбирати продукцію саме по цим розмірам. Як стверджують спеціалісти, матрац повинен бути на 10-15 см довшим за зріст сплячого.

Особливості конструкції

Розрізняють безпружинні та пружинні ортопедичні матраци в Червонограді. При цьому варто звернути увагу на тип пружинного блоку. Самим популярним залежним пружинним блоком вважається «Боннель», адже вироби, котрі мають таку внутрішню конструкцію, обійдуться в декілька разів дешевше, чим моделі з незалежними пружинами.

Матрац з незалежним пружинним блоком наповнений елементами, кожен з яких знаходиться у власному полотняному чохлі. А от безпружинні моделі варто вибирати по типу наповнювача. Виріб може мати як монолітне, так комбіноване наповнення. Частіше всього при виробництві такої продукції використовують латекс, кокосове волокно, піну з ефектом пам’яті, пінополіуретан та ін..