[rev_slider_vc alias=»matras»]

Купити ортопедичний матрац

Сон – це важлива складова нашого життя. Щоб день був бадьорим та вдалим, потрібно добре виспатись та повноцінно відпочити. Для здорового сну необхідно створити оптимальні умови. Для цього слід підібрати комфортне ліжко, а також підходящий матрац.

Виріб з ортопедичним ефектом забезпечить дійсно гарний відпочинок, тому сучасні споживачі обирають саме такий варіант. При цьому різноманітність такого товару просто вражає, адже можна купити матрац м’який, напівм’який, жорсткий, твердий, напівтвердий, с пружинним блоком и без нього, односпальний чи двоспальний. Тому так важливо при купівлі враховувати всі фактори. Лише в такому випадку можна придбати дійсно потрібну річ, яка принесе лише позитивні емоції.

Тонкості ортопедичного ефекту

Ортопедичний матрац допоможе подбати про своє здоров’я, адже має і профілактичні, і лікувальні властивості. Таке важливе придбання виконуватиме багато важливих функцій. Однією із основних являється надійна підтримка хребта та тіла людини в цілому. При цьому спостерігається рівномірний розподіл ваги тіла по всій поверхні спального ложа. Це забезпечить нормальний відтік лімфи та кровообіг, а також допоможе зняти точкове навантаження.

Перед тим, як купити ортопедичний матрац, потрібно ознайомитись з його експлуатаційними характеристиками. Якісний виріб зберігає свою форму навіть після великої деформації. Двічі на рік його можна перевертати, таким чином забезпечується рівномірний розподіл навантаження на робочу поверхню. Потрібно підібрати таке спальне місце, котре дозволить тілу людини прийняти положення, ідеальне для відпочинку. Ортопедичний ефект оберігатиме хребет від різних викривлень, при цьому допомагаючи зняти напругу втомлених м’язів.

Критерії правильного вибору

Обираючи відповідну модель, слід враховувати наступні показники:
• Матеріал виготовлення;
• Розмір;
• Вагу сплячого;
• Жорсткість;
• Виробник;
• Вартість.

Варто зазначити, що ортопедичний матрац великого розміру може обійтись дорожче. Необхідно точно виміряти ліжко заздалегідь, щоб виріб ідеально підійшов. Також слід по краях залишити невеликий проміжок, що дозволить без проблем заправляти простирадло.

Матраци ортопедичні можуть мати різну висоту (до 40 см), що залежить від типу наповнення. При цьому підбираючи по довжині, варто пам’ятати, що виріб повинен бути приблизно на 20 см більше зросту людини, яка на ньому спатиме.

Матрац з ортопедичним ефектом в залежності від матеріалу буває:
• Повітряний;
• Водяний;
• Пружинний;
• Поролоновий;
• Ватний;
• Латексний та ін..

Частіше всього використовують пружинні моделі, котрі складаються з пружинного блоку, наповнювача, настильного матеріалу та спеціального чохла. Латексні відрізняться довгим експлуатаційним терміном, стійкістю до зовнішніх подразників та максимальною пружністю. Але такий варіант не кожен може собі дозволити через його високу вартість.

Питання жорсткості

Не менш важливим фактором при купівлі такої речі вважається її жорсткість. Виріб якого рівня жорсткості краще придбати залежить від віку та комплектації людини. Покупцеві з немаленькою вагою краще купити матрац високої жорсткості, а от літній людині підійде м’який варіант або середньої жорсткості. Сучасні виробники пропонують споживачам оригінальні моделі, які поєднують в собі з однієї сторони жорстку поверхню, а з другої – м’яку.

Рішення придбати матрац з ортопедичними властивостями в інтернет-магазині «Меблевий Дискаунтер» буде найправильнішим! Ми пропонуємо тільки високоякісну продукцію по вигідним цінам! Вибирайте комфорт і практичність, та зустрічайте кожний ранок з гарним настроєм та посмішкою!